Настав час виграти разом!

Чи хотіли б ви відкрити офіс Світовий лідера Coldwell Banker у сфері продажу нерухомості?

Займіть своє місце між зірки!

Ми втілювали вашу роботу мрії з 1906 року

Coldwell Banker, перший у світі світовий бренд з консалтингової нерухомості, був заснований у 1906 році у партнерстві з Колбертом Колдвеллом та Артуром Банкіром у Сан-Франциско. Надаючи брокерські послуги у сфері житлового, розкішного житла та консультацій з комерційною нерухомістю протягом останніх 113 років, Coldwell Banker допоміг мрії мільйонів людей.

 

Протягом багатьох років Coldwell Banker формував стандарти професіоналізму та надійності галузі. Будучи піонером галузі, вона впровадила багато нововведень у світі нерухомості.

 

 

50 +

Країна

3,500 +

Офіс

90,000 +

Консультант

Успіх є в нашій ДНК

Успіх неминучий, коли ви Coldwell Banker!

Досвідчена команда

Тут найдосвідченіша команда української нерухомості! Працюючи в 50+ країнах, Coldwell Banker продовжує міжнародний досвід в Україні.

Потужність бренду та маркетинг

Coldwell Banker активно використовує всі відомі маркетингові та промоційні заходи для просування поінформованості про бренд та збільшення обсягу трансакцій своїх зацікавлених сторін.

Технологія

Coldwell Banker, перший бренд нерухомості в Інтернеті, - бренд, пристрасно відданий технології та доданій вартості, яку він створює. Тому він ефективно використовує всі технологічні нововведення, що сприяють бізнес-процесам.

Навчання та коучинг

Coldwell Banker, який приймає університет Coldwell Banker, один з перших університетів у світі, який надає освіту у сфері нерухомості, пропонує численні варіанти навчання для своїх офісів та консультантів.

Колобрація

Coldwell Banker завжди прагнув донести до своїх зацікавлених сторін протягом своєї понад 100+ років історії та підписав з ними постійне партнерство. Це зробило принципом повністю виконувати свою роль для успіху як власного бренду, так і його зацікавлених сторін.

Досвід лідерства

Світовий лідер з продажу нерухомості з 1906 року! Компанія Coldwell Banker, заснована молодими підприємцями Колбертом Колдвеллом та Артуром Банкерем у Сан-Франциско, продовжує задовольняти потреби клієнтів у сфері нерухомості, створюючи унікальний досвід вже більше століття.

Вони перемогли, тепер ваша черга!

Послухайте історії успіху наших франшиз, які надихнуть вас