ЧОМУ МОЖЕ Я ВИБОРИ COLDWELL BANKER ?

Є сотні причин обрати CB ! Давайте подивимось деякі з них
Укорінений бренд
Colbert COLDWELL
Arthur BANKER

Світовий лідер з продажу нерухомості з 1906 року

 

Компанія COLDWELL BANKER, заснована в 1906 році молодими підприємцями Колбертом КОЛДВЕЛЛОМ та Артуром БАНКЕРЕМ у Сан-Франциско, продовжує задовольняти потреби клієнтів у сфері нерухомості, створюючи унікальний досвід вже більше століття.

 

Coldwell Banker - це найнадійніший та інноваційний бренд у галузі, який змінює динаміку купівлі та продажу нерухомості у світі, лідируючи в секторі нерухомості з більш ніж 3,500 офісами в 50 країнах та понад 90,000 консультантів з нерухомості.

 

Об'єднуючи професіоналізм з підприємницьким духом, щоб служити в Україна в 2020 році Україна почала Coldwell Banker продовжує швидко рости змінивши майбутній сектор нерухомості.

 

Coldwell Banker - це найвідоміший у світі бренд консалтингу з нерухомості, який є міжнародно надійним, інноваційним та прагне до чудової якості обслуговування та зберігає своє лідерство в галузі нерухомості протягом 114 років.

 

Це провідна установа, яка має найбільший обсяг продажів у сферах консалтингу житлової, розкішної житлової та комерційної нерухомості та спрямовує розвиток сектору нерухомості.

 

Нашою першою метою протягом понад 100 років було забезпечити людям нерухомість, про яку вони мріють. Наш досвід у кожному сегменті галузі нерухомості визначає нас та нашу мережу. Наша єдина місія - ніколи не відмовлятися від чесного та етичного обслуговування нерухомості.

 

Бренд Coldwell Banker - це найстаріша і найвідоміша система франшизи у сфері нерухомості. Насправді це багато в чому компанія з нерухомості в світі, яка перетворила дух «підприємництва» на реальність. Coldwell Banker, заснований молодими підприємцями Бенджаміна Банкер та Колбертом Колдвеллом у 1906 році, змінив форми купівлі-продажу нерухомості в Америці і став одним з найнадійніших брендів у світі. Вже більше року мережа Coldwell Banker відома як інноваційна та провідна компанія в галузі з більш ніж 3,500 офісами з 50 країн.

Досвідчена команда
Alper TEKAYAK

Президент країни Coldwell Banker Ukraine

Найбільш Досвідчена команда з сектора нерухомості Україна тут!
 

Який працює в 50 країнах світу, Coldwell Banker, міжнародний досвід триває в Україна.

 

Одне з успішних імен у галузі нерухомості, Alper Tekayak в 2020 році були прийняті Coldwell Banker Україна права Майстер франшизи.

 

Coldwell Banker Ukraine, яка в даний час займає посаду голови Країна Під керівництвом Alper Tekayak було створено експертний персонал з питань продажу нерухомості та франчайзингу. Coldwell Banker, то це потужне структурування почало швидко зростати в Україна.

 

Coldwell Banker пропонує особливі можливості для динамічних підприємців, які хочуть займатися чи розвивати власний бізнес на ринку нерухомості, який постійно зростає з кожним роком у всьому світі. Завдяки глобальному мисленнєвому підходу та більш ніж сторічному досвіду це керівництво для його зацікавлених сторін.

 

використовуючи всі можливості технології, в подальшому, розробка і впровадження бренду з Coldwell Banker, як світ продовжує інвестувати в Україна, не порушуючи будь-яку швидкість.

Єдність влади

Coldwell Banker завжди прагнув до залучення своїх зацікавлених сторін до життя протягом 114 років служби і підписав постійне партнерство з ними. Це зробило принципом повноцінно виконувати свою роль для успіху як свого бренду, так і його зацікавлених сторін.

 

ЛІДЕРСТВО

Всі працівники Coldwell Banker вибираються з осіб, які дуже добре знають галузь. Поки що кожна особа, яка керувала Корпорацією Coldwell Banker Real Estate Corporation та Coldwell Banker Ukraine, увійшла до галузі як консультант з нерухомості та керувала нею, перш ніж активізувати кроки та взяти на себе управління компанією.

 

самовідданість

Це працює для того, щоб консультанти з нерухомості забезпечували найвищі стандарти досконалості. Відповідно, Coldwell Banker інвестує постійно для того, щоб консультанти набули необхідних навичок та досягли успіху.

 

СИСТЕМА ДІЯЛЬНОСТІ КОНСУЛЬТАНТНА

Компанія Coldwell Banker Ukraine вперше представила модель спільного використання в секторі нерухомості, де консультанти можуть отримати максимум плати за послугу, яку вони заробляють. Консультанти з нерухомості можуть працювати в робочих системах, де вони можуть заробити 50% (Silver) на початку, і 65% (Gold), 80% (Platinium) і 95% (Titanium) плату за обслуговування через певні проміжки часу.

 

ІДЕАЛЬНИЙ ПАРТНЕР РЕШЕННЯ

Coldwell Banker прагне бути ідеальним партнером для вирішення всіх зацікавлених сторін. У цьому напрямку він підтримує всю маркетингову діяльність своїх офісів та консультантів та дає їм змогу бути на крок попереду своїх конкурентів. Таким чином, Coldwell Banker робить свій бренд позиціонованим як партнер рішення, який споживачі віддадуть перевагу для всіх видів потреб у нерухомості.

 

СИСТЕМА РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Coldwell Banker пропонує маркетингові продукти під ключ, щоб допомогти своїм офісам дістати нових клієнтів та полегшити процес пошуку кандидатів.

 

ДОСТУПНІСТЬ

Coldwell Banker прозорий і відкритий для спілкування у всіх процесах. Таким чином, офіси та консультанти можуть в будь-який час дістатися до команди Coldwell Banker Ukraine через усі канали комунікації.

Області обслуговування

Житло та розкішне житло

Рішення щодо купівлі-продажу нерухомості - одне з найважливіших рішень у житті людини ... Цим фактом Coldwell Banker виробляє рішення, які реагують на всі очікування житла своїх клієнтів найбільш вигідним способом, незалежно від бюджету.

 

Комерційна нерухомість

Магазин в центральному місці, фабрика, необхідна для конкретного ділового майданчика, або земля під приватний заклад, який потрібно побудувати ... Coldwell Banker використовує свою експертизу комерційної нерухомості для задоволення потреб своїх клієнтів.

 

Земля

Coldwell Banker опосередковує операції з купівлі, продажу та оренди землі, які найбільш точно відповідатимуть різним очікуванням клієнтів в Україні та світі.

 

Продажі проекту

Coldwell Banker надає національні та міжнародні послуги з управління процесами продажу або консультаційні послуги для масштабних будівельних проектів по всій Україні.

 

Міська трансформація

У процесі трансформації, що розвивається, Coldwell Banker надає консультаційні послуги власникам нерухомості та підрядним компаніям у відповідь на квартирні продажі.

 

Управління портфелем

Coldwell Banker надає своїм клієнтам портфель нерухомості всілякі консультаційні послуги та послуги з управління портфелем, які вони потребують від оренди до продажу.

Networking

Як тільки ви внесете свій портфель в систему Coldwell Banker, ви ввійдете в одну з найбільших систем спільного використання портфелів у світі з мережею маршрутизації Cedant Global Referral Network (CGRN) серед понад 8,000 бюро нерухомості по всьому світу.

Маркетинг та комунікація

Coldwell Banker активно використовує всі відомі маркетингові та промоційні заходи для просування поінформованості про бренд та збільшення обсягу транзакцій своїх зацікавлених сторін. 


Маючи понад 114-річну історію, Coldwell Banker - один із найвідоміших світових брендів з консалтингу в сфері нерухомості. Її міжнародна структура також добре відома покупцями та продавцями по всьому світу.


Крім того, Coldwell Banker активно використовує всі відомі маркетингові та промоційні заходи для просування поінформованості про бренд. У доповненні до цих досліджень зв'язку, проведеним, а також великомасштабної Coldwell Banker Ukraine відповідає на потребу всіх комунікацій в офісній мережі.


Coldwell Banker пропонує систему, в якій офіси та консультанти можуть задовольнити всі потреби в друкованому матеріалі через Інтернет. Завдяки цій системі можна персоналізувати та підготувати всі друковані матеріали від брошур до листівки.


Затверджені виробники пропонуються для друкарні та подібних сторонніх потреб, тому вона спрямована на розробку економічних рішень для всіх видів потреб від візитної картки до презентації портфоліо. Також спеціальні рішення розробляються для наших офісів у комунікаційній діяльності, яка їм потрібна під час свят та спеціальних днів.


У Coldwell Banker велике значення має і комунікаційна діяльність в межах бренду. Відповідно, готуються дослідження для оголошення про події у світі, в центральному офісі та на місцях, нових заявок, новоприєднаних офісах та оголошенні нововведень у секторі. Завдяки нашому Інтернет-каналу Blue TV він спрямований на забезпечення безперебійного внутрішнього спілкування через наші щотижневі та щомісячні електронні бюлетені.


Комунікаційна та маркетингова діяльність, що проводиться протягом року

- Дослідження з зв'язків з громадськістю,

- Управління у зв'язках зі ЗМІ,

- Телереклама,

- Реклама в пресі,

- Радіореклама,

- Інтернет-реклама,

- Управління соціальними медіа,

- Спонсорські дослідження

- участі Виставка 

Консультації та підтримка

Coldwell Banker Ukraine відповідає на очікування своїх офісів у багатьох сферах: від юридичної підтримки до розвитку бізнесу, маркетингових консультацій до підтримки портфоліо.

 

Coldwell Banker Ukraine пропонує широкий спектр консультаційних та допоміжних послуг, які можуть знадобитися для успіху своїх офісів. Відповідно, кожен офіс або консультант з нерухомості відчуває досвід Coldwell Banker Ukraine, якщо це необхідно.

 

Оскільки нові офіси компанії Coldwell Banker приєднуються до системи, вони мають можливість співпрацювати з командами розвитку франчайзингу та франшизних полів, які є експертами в таких галузях, як створення офісів, формування команд, орієнтація, навчання, управління бюджетом та дослідження регіонального розвитку.

 

Крім того, для того, щоб забезпечити абсолютний успіх представництв Coldwell Banker Ukraine, багато спеціалістів проводяться за підтримки різних експертів.

 

Послуги консультацій та підтримки, доступні офісам Coldwell Banker:

 

- Безкоштовна підтримка публікації оголошень від веб-сайту HR ресурсів для створення кандидата-консультанта з нерухомості

- Розвиток бізнесу

- Безкоштовна юридична підтримка

- Підтримка вибору кандидата-консультанта з нерухомості

- Сторінка профілю консультанта

- спеціалізації району експертиза 

- Маркетингова консультація

- Підтримка Пошук портфоліо

- Підтримка виклику портфоліо

- Підтримка маркетингу портфоліо

- Підтримка файлу презентації

- Індивідуальний план маркетингу

- Аналіз ринку конкурентів

- Посібник для покупців нерухомості

- Управління переговорними процесами

- Управління часом

Технологічна інфраструктура

Coldwell Banker, перший бренд нерухомості в Інтернеті, - це бренд, пристрасно відданий технології та доданій вартості, яку він створює. Тому він ефективно використовує всі технологічні нововведення, що сприяють бізнес-процесам.

 

Компанія Coldwell Banker, перший у світі бренд, що займається консультуванням з нерухомості, підписала багато перших у галузі технологій. Це пристрасна відданість банкіру Колдвелл технологіям та доданій вартості, яку вона створює.

 

У цьому контексті Coldwell Banker ефективно використовує всі елементи технології в межах як бачення бренду, так і відмінного розуміння сервісу. Завдяки своїй глобальній мережі, яка охоплює 50 країн на 6 континентах, вона усуває міжнародні кордони. Він пропонує обмін інформацією та ділові можливості між своїми офісами.

 

Завдяки закритій системі інтранет під назвою True Blue, яка сприяє подальшому відстеженню бізнесу офісів і консультантів Coldwell Banker, всі транзакції від нового входу в портфель до презентації можуть здійснюватися за допомогою простого смартфона без будь-яких обмежень у просторі та часі.

 

Ця система також працює інтегровано з найважливішими сайтами нерухомості України. Іншими словами, новий запис, визначений у системі, публікується одночасно на найпопулярніших сайтах пошуку ресурсів.

 

Крім того, Coldwell Banker проводить роботу з цифрового маркетингу, яка висвітлює бренд у багатьох сферах, від оптимізації пошукових систем до цифрових додатків CRM.

 

Крім того, офіси Coldwell Banker забезпечують підтримку всіх цифрових потреб. У цьому напрямку послуги підтримки надаються офісам у багатьох областях: від дизайну веб-сайтів до управління соціальними медіа, цифрових комунікаційних матеріалів, таких як електронні брошури, електронні запрошення та оформлення портфоліо.

Конгрес та зустрічі

Coldwell Banker реалізує найбільші та всебічні організації сектору нерухомості та продовжує надавати своїм учасникам унікальний досвід!

 

Деякі з найважливіших причин успіху Coldwell Banker протягом 114 років; це їх прихильність до роботи в команді, обміну та особистого розвитку. Хоча разом із незалежних офісів, Coldwell Banker - це багатодітна родина, яка проживає в 50 країнах. З цієї причини організації, які об'єднують сім'ю, часто проводяться.

 

Зустріч з новими людьми, використання досвіду інших консультантів з нерухомості або поставлення майбутнього сектору на стіл у всьому світі ... Можливість брати участь у конгресах та зустрічах, які регулярно проводяться по всій Україні та в усьому світі, пропонується усім нашим офісам.

 

Можна зустрітися з колегами та обмінятися досвідом на зустрічах з брокерами та консультантами з нерухомості, що проводяться кожні 3 місяці. Щороку найуспішніші особи Coldwell Banker Ukraine нагороджуються нагородами Blue Star Awards. Завдяки саміту Blue Day та Blue Camp поділяються нововведення щодо сектора, а також спрямована здатність мислити поза формою, розуміти та впливати на клієнта.

 

Національний конгрес #GenBlue, зустріч Blue Spirits Europe та Міжнародний конгрес #GenBlue USA пропонують унікальні можливості для учасників, які хочуть вивчити заявки в різних країнах та встановити нові ділові стосунки. Він також проводить спеціальні семінари з питань особистого розвитку та мотивації.

 

- Blue Star Awards (Національна організація)

- Blue Day | Весна , Blue Day | Падіння (Регіональна організація)

- Blue Enjoy | Літо , Blue Enjoy | Зима (Регіональна організація)

- #GenBlue UA (Національна організація)

- Blue Camp (Спеціальна для брокерів)

- Blue Spirit Europe (Міжнародна організація)

- Blue Safari (Місцева організація)

-#GenBlue USA (Міжнародна організація)

 

Навчання та коучинг

Coldwell Banker, який приймає Coldwell Banker University, один з перших університетів у світі, який надає освіту у сфері нерухомості, пропонує численні варіанти навчання для своїх офісів та консультантів.

 

Освіта має велике значення для успіху своїх офісів та консультантів та для наступності цього успіху. За успіхом Coldwell Banker вже більше ста років лежать успішні програми підготовки професіоналів.

 

Колдвелл Банкір, який завжди був першим у своєму секторі та володіє великими знаннями, створив університет Колдвелл Банкір для задоволення важливої ​​потреби сектора. Університет готує та впроваджує навчальні програми для професіоналів з нерухомості з усього світу, як у класі, так і в Інтернеті.

 

Програми базової освіти, спеціалізації та підвищення кваліфікації, підготовлені Coldwell Banker University та інші, реалізуються в рамках Blue Academy Kyiv в Україні. За допомогою тренінгів віч-на-віч, віртуальних аудиторій та приватних семінарів офіси та консультанти готуються до успіху в галузі.

 

Тренінги, організовані в рамках Blue Academy Kyiv:

- CB Connect

- Fast Start

- Blue Spirit

- Blue Tech

- Навчання брокера «Переможців»

- Навчання консультанта з нерухомості «Переможців»

- Power Blue - Програма коучинг 

- Земельний реєстр та правове законодавство у сфері нерухомості

- Управління офісом

- Технологія та використання соціальних медіа

- Power Blue - Навчання брокера

- Power Blue - Навчання консультанта з нерухомості

- Цілісність продажів

- CCIM (Certified Commercial Investment Membership)

- Продаж розкішного житла (сертифікації CB Global Luxury Program)